Rina Balaj feston sot ditëlindjen, ja sa vjet i mbush - Gazeta Express

Rina Balaj feston sot ditëlindjen, ja sa vjet i mbush

Ballina

Gazeta Express

28/01/2020 9:10

Reperja nga Istogu, nisë ditën me urime nga më të dashurit.

Rina Balaj sot feston ditëlindjen dhe ka mbushur 21 vite jetë.

Ajo pranoi shumë urime nga familjarët dhe miqtë e saj këtë mëngjes të cilat pastaj i ripublikoi në Instagram.

Pas një pauze disa mujore Rina iu kthye sërish skenës muzikore me ‘Meredith’ këngë kjo në bashkëpunim me të dashurin e saj Sin Boy.