Rina Balaj dhe Sin Boy bëhen me shtëpi të re - Gazeta Express

Rozë

Gazeta Express

18/01/2020 9:52

Rina Balaj dhe Sin Boy bëhen me shtëpi të re

Rozë

Gazeta Express

18/01/2020 9:52

Rina i ka publikuar disa pamje nga oborri i shtëpisë.

Reperja Rina Balaj dhe i dashuri i saj Sin Boy po e shijojnë në maksimum lidhjen e tyre të dashurisë.

Ata madje tashmë po jetojnë së bashku dhe duket se janë bërë edhe me shtëpi të re.

“Shtëpi e re”, ka shkruar Rina pranë videos së realizuar nga oborri i shtëpisë mirëpo nuk shihet asgjë pasi është realizuar në orët e vona të natës.