Rikthehet "saga" e Hotel Vollgës, SPAK kërkon sekuestrimin e pronës së Shullazit - Gazeta Express

Shqiperi

Gazeta Express

02/07/2020 17:52

Rikthehet “saga” e Hotel Vollgës, SPAK kërkon sekuestrimin e pronës së Shullazit

Shqiperi

Gazeta Express

02/07/2020 17:52

SPAK ka bërë kërkesë në gjykatë për sekuestron e pronës së Emiliano Shullazit, Hotel Vollga në Durrës.

Bëhet fjalë për 749.6 m2 truall dhe 1129.39 m2 ndërtesë.

Gjithashtu është kërkuar sekuestro edhe për për një makinë tip benz AMG 65 që është në pronësi të Shullazit.