Rikthehet Kallashi: Njerëzit më njohin mbrapa shpinës - Gazeta Express

Rozë

Gazeta Express

31/05/2020 20:57

Rikthehet Kallashi: Njerëzit më njohin mbrapa shpinës

Rozë

Gazeta Express

31/05/2020 20:57

Pas një pauze është rikthyer Donjeta Kasumi e njohur si Kallashi , ajo ka rrëfyer për pauzën e saj në shoë bizz dhe në vallëzimin e saj .

Tani ajo do të vazhdojë edhe punën si valltare po do të jetë edhe pjesë e ekraneve televizive.

 “Isha gati në depresion gjatë karantinës, i mbylla të gjitha rrjetet sociale tani u riktheva…”, tha ajo.

n’Kosove Show – Kallashi

null