Rikthehet Gjiko 'i vjetër', 'e çan' me freestyle në emision - Gazeta Express

Rozë

Gazeta Express

22/06/2020 14:53

Rikthehet Gjiko ‘i vjetër’, ‘e çan’ me freestyle në emision

Rozë

Gazeta Express

22/06/2020 14:53

Gjiko ka marrë vëmendjen e shumë fansave të muzikës rap e hip-hop.

Reperi Gjiko ka marrë pjesë në emisionin e Gjoni Black, ku ndër të tjera ka spikatur me një ‘freestyle’ të tij në rap.

Pjesa e këtij këndimi të tij po shpërndahet gjithandej në rrjetet sociale, ndërsa fanst po komentojnë se ky është një rikthim i Gjikos në të kaluarën e tij, kur publikonte këngë me rap kualitativ.

Megjithëse reperi i përgjigjet këtyre kritikave të fansave, për ndryshimin e Gjikos, duke thënë se ai nuk ka dashur të qëndrojë gjithmonë njëjtë dhe se tani ai është në një fazë ndryshe të jetës./Gazeta Express/

GJIKO | Gjoni Black me Meriton Mjekiqin #GJONIBLACK