Rike eliminohet nga Big Brother VIP Albania 3, por rikthehet me biletë kthimi - Gazeta Express
string(76) "rike-eliminohet-nga-big-brother-vip-albania-3-por-rikthehet-me-bilete-kthimi"

Rike eliminohet nga Big Brother VIP Albania 3, por rikthehet me biletë kthimi

TV/Film

Gazeta Express

19/03/2024 23:28

Pas një nominimi të fortë kokë me kokë mes Rikës dhe Eglës, kjo e para është eliminuar por është rikthyer në shtëpi

Nominimi i Rikes dhe Eglës erdhi pas një debati të ashpër që ajo pati me Eglën kur Rike hodhi qumësht mbi kokën e Eglës.

Lexo Edhe:

Por, edhe pse u eliminua me votë të publikut deshi fati që të kishte një biletë kthimi.

Kështu që ajo do të rikthehet pas pak në shtëpi me anë të biletës së kthimit. /GazetaExpress/