Rihanna tregon “këmbët e gjata” - Gazeta Express

Rozë

Gazeta Express

31/07/2020 16:14

Rihanna tregon “këmbët e gjata”

Rozë

Gazeta Express

31/07/2020 16:14

Rihanna ka treguar këmbët e saj seksi në një fustan ngjyrë kafe nga lëkura derisa ka defiluar në mënyrë virtuale në tapetin e kuq për ta lansuar linjën e saj Fenty Skin

Rihanna ka punuar shumë pavarësisht karantinës dhe sot ka lansuar Fenty Skin, e cila do të jetë gati për blerje nga kjo e premte.

Fituesja nëntë herë e çmimit Grammy nuk ka lënë që distanca sociale t’ia ndalojë festimin e këtij lansimi më stil.

Ajo ka treguar këmbët e saj të gjatë në një fustan ngjyrë kafe nga lëkura derisa ka defiluar në një mënyrë virtuale në tepihun e kuq për lansimin e Fentyit të saj. /GazetaExpress/