Rihanna shtatzënë për herë të tretë? - Gazeta Express
string(35) "rihanna-shtatzene-per-here-te-trete"

Rihanna shtatzënë për herë të tretë?

Yjet

Gazeta Express

22/02/2024 21:39

Fansat e Rihanna-s mendojnë se ajo dhe i dashuri i saj, A$AP Rocky, do të bëhen prindër sërish. Rihanna dhe A$AP tashmë kanë dy fëmijë, RZA dhe Riot që erdhën në jetë në 2022 dhe 2023.

Çifti i famshëm është parë teksa po largoheshin nga aeroporti privat i Milano Linate. Rihanna shtatzënë për herë të tretë?

Lexo Edhe:

Rihanna, A$AP, fëmijët e tyre dhe shoqja e saj e ngushtë Melissa Forde bënë një udhëtim për të festuar ditëlindjen e 36-të të yllit të popit. Mbi kokën e saj RiRi mbante një kurorë ku shkruhej “Vajza e ditëlindjes”.

Rihanna shtatzënë për herë të tretë?

Nëna e dy fëmijëve kishte veshur diçka të lirshme që mbulohej nga një xhaketë gri që mblidhej në pjesën e mesit. Dukej sikur Rihanna po përpiqej të largonte vëmendjen nga stomaku i saj.

Kohët e fundit, thashethemet se Rihanna është shtatzënë kanë filluar të qarkullojnë në platformën X.

Rihanna shtatzënë për herë të tretë?

Këngëtarja e mbajti sekret shtatzëninë me djalin, Riot për muaj të tërë dhe nuk dilte nga shtëpia e saj në Beverly Hills.