Rihanna shkon në klub më të brendshme - Gazeta Express

Yjet

Gazeta Express

07/06/2021 20:01

Rihanna shkon në klub më të brendshme

Yjet

Gazeta Express

07/06/2021 20:01

Rihanna është parë në të brendshme derisa ka shkuar në klubin Delilah të dielën në mbrëmje

Rihanna është parë në veshje të çuditshme derisa është parë duke dalë me disa shokë në Hollyëood të dielën në mbrëmje.

Këngëtarja dhe pronarja e Savage x Fenty, është parë më një palë të brendshme të zeza mandafshi.

Ajo ka pasur të theksuar buzët me buzëkuq të theksuar derisa është fotografuar para Delilah në Los Angeles. /GazetaExpress/