Rihanna dhe ASAP Rocky publikojnë foto të rralla të familjes - Gazeta Express
string(60) "rihanna-dhe-asap-rocky-publikojne-foto-te-rralla-te-familjes"

Rihanna dhe ASAP Rocky publikojnë foto të rralla të familjes

Rozë

Gazeta Express

15/05/2024 9:46

Rihanna dhe ASAP Rocky janë bërë prindër të dy fëmijëve, teksa kanë zgjedhur që portretin familjar ta mbajnë shumë privat.

Mirëpo, kjo ndodhi deri në ditëlindjen e djalit të tyre të parë.

Lexo Edhe:

Reperi ka postuar në Instagramin e tij një sërë fotosh, në të cilat dy yjet e skenës muzikore botërore tregojnë edhe djalin e tyre 9-muajsh, Riot.

Sipas People, ylli 36-vjeçar i popit dhe reperi 35-vjeçar organizuan një festë private në Color Factory në New York City të shtunën, më 11 maj, ku të ftuar ishin rrethi i ngushtë shoqëror.