Rhian si gjithmonë - shfaq gjoksin gjigant para aparatit - Gazeta Express

Yjet

Gazeta Express

24/06/2021 23:15

Rhian si gjithmonë – shfaq gjoksin gjigant para aparatit

Yjet

Gazeta Express

24/06/2021 23:15

Rhian Sugden i ka ngritur temperaturat derisa ka pozuar në të brendshme të tejdukshme

Ajo ka mahnitur me asetet e saj të kolme miliona ndjekës në rrjetet sociale derisa ka shpërndarë foto tepër të nxehta dhe seksi.

Lexo Edhe:

Rhian Sugden edhe njëherë ka ndezur temperaturat këtë të enjte pasi që ka shfaqur trupin e saj të jashtëzakonshëm në të brendshme.

Modelja e kolme (34), zakonisht punon nga shtëpia ku realizon foto tepër të bukura e të cilat mandej bëhen virale nëpër rrjetet sociale. /GazetaExpress/