Rezarta Shkurta reklamon trupin me fustan të shkurtër - Gazeta Express

Rezarta Shkurta reklamon trupin me fustan të shkurtër

Gazeta Express

05/02/2020 20:32

Rezarta Shkurta është një nga femrat shqiptare më sensuale dhe gjithmonë tërheq vëmendjen me paraqitjen e saj.

Së fundmi, këngëtarja ka publikuar një foto mjaft provokuese në “Instastory” ku tregon të pasmet e saj. Krahas postimit, ajo shkruan: “Nuk ka nevojë për Photoshop. Trupi i një mami”.

Si gjithmonë, Rezarta dukej mjaft tërheqëse dhe super në formë.