Reperi kosovar reagon ashpër për zv. Ministrin e ri të Arsimit pa shkollë - Gazeta Express

Rozë

Gazeta Express

24/06/2020 16:55

Reperi kosovar reagon ashpër për zv. Ministrin e ri të Arsimit pa shkollë

Rozë

Gazeta Express

24/06/2020 16:55

Edhe estrada ka reaguar për emërimin e të riut Driton Bardheci në postin e zëvendësministrit të Arsimit në Ministrinë e Arsimit në Kosovë.

Ndër këto reagimi është edhe ai i reperit të njohur BimBimma, i cili asnjëherë nuk ka heshtur së kritikuari prapësitë dhe padrejtësitë që kanë bërë udhëheqësit tanë ndër vite, shkruan Gazeta Express.

Ai ka shkruar disa fjalë mbi fotografinë e Bardhecit që e ka postuar në storyn e tij në profilin në Instagram, ndërsa ndër të tjera shprehet i mllefosur edhe me Kosovën./Gazeta Express/