Renea mbush pesë vjet, kështu ia festuan ditëlindjen Nora dhe Roberti - Gazeta Express

Renea mbush pesë vjet, kështu ia festuan ditëlindjen Nora dhe Roberti

Rozë

Gazeta Express

16/05/2020 0:30

Nora Istrefi ka postuar sonte disa fotografi nga ditëlindja e pestë e vajzës së saj me këngëtarin Robert Berisha, Renea

E vendi për festimin e ditëlindjes se Reneas ka qenë oborri i shtëpisë së Norës kurse të pranishëm kanë qenë dy gjyshet e Renesë por edhe këngëtarja Era Istrefi.

Madje, në ditëlindjen e Reneesë sot ishte edhe Robert Berisha, edhe pse ende nuk dihet se a do të ribashkohet ky çift apo jo, pasi që i dhanë fund lidhjes se tyre martesore muaj më parë.

Renea, natyrisht është paraqitur e lumtur në këtë ditëlindje derisa tortja e saj ka qenë me personazhet më të njohura të Disney si: Borëbardha, Sirena e Detit, Frozen, etj. /GazetaExpress/