Renditja e lojtarëve në garë për Topin e Artë në pozitat 11-15, përfshihet Haaland - Gazeta Express

Futboll

Gazeta Express

29/11/2021 18:55

Renditja e lojtarëve në garë për Topin e Artë në pozitat 11-15, përfshihet Haaland

Futboll

Gazeta Express

29/11/2021 18:55

France Football po vazhdon me publikimin e renditjes së lojtarëve në garë për Topin e Artë.

Ceremonia do të mbahet sonte nga ora 20:30, ndërsa tani veçse kanë filluar me publikimin e listës nga fundi.

Lexo Edhe:

Janë publikuar tani edhe pesë emrat e radhës për pozitat 11-15, shkruan Gazeta Express.

Erling Haaland është i 11-ti, Romelu Lukaku i 12-ti, Giorgio Chiellini i 13-ti, Leonardo Bonucci i 14-ti dhe Raheem Sterling i 15-ti. /Gazeta Express/

Image