Regjisorja Blerta Zeqiri flet për rininë e Kosovës: Ata nuk punojnë tokën - Gazeta Express
string(72) "regjisorja-blerta-zeqiri-flet-per-rinine-e-kosoves-ata-nuk-punojne-token"

TV/Film

Gazeta Express

24/04/2024 21:01

Regjisorja Blerta Zeqiri flet për rininë e Kosovës: Ata nuk punojnë tokën

TV/Film

Gazeta Express

24/04/2024 21:01

Njëra prej regjisorëve më të njohura në Kosovë, Blerta Zeqiri ka qenë e ftuar sot në emisionin Canape në T7

Ajo ka folur për rininë e Kosovës duke shtuar se ata janë tepër të dhënë sot pas rrjeteve sociale dhe ajo pret që ata të kenë të ardhme të mirë sidomos në film.

Lexo Edhe:

Blerta ka folur për rininë në emision derisa ka shtuar se do të dëshironte që të sheh: së si Zvicra që është e njohur për ora, Kosova të njihet për filma.  /GazetaExpress/

Për më shumë, dëgjojeni intervistën e saj.