Reali publikon listën e lojtarëve për ndeshjen me Chelsean - Gazeta Express

Futboll

Gazeta Express

04/05/2021 12:40

Reali publikon listën e lojtarëve për ndeshjen me Chelsean

Futboll

Gazeta Express

04/05/2021 12:40

Real Madridi ka publikuar listën e lojtarëve për ndeshjen e kthimit ndaj Chelseat në kuadër të gjysmëfinales së Ligës së Kampionëve.

Atyre do t’u bashkohet edhe Marcelo i cili ishte vëzhgues në zgjedhjet lokale në Madrid, shkruan Gazeta Express.

Por, nuk do të jenë Varane, Carvajal dhe Vazquez, por rikthehet Mendy.

Image

Ndeshja e parë e luajtur në “Alfredo di Stefano” përfundoi pa fitues, 1:1. /Gazeta Express/