Reali luan për hakmarrje dhe kualifikim, formacionet - Gazeta Express

Reali luan për hakmarrje dhe kualifikim, formacionet

Sport

Gazeta Express

24/11/2021 19:40

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes FC Sheriff dhe Real Madrid.

Reali do të tentojë t’i hakmerret FC Sheriffit për atë humbej turpëruese në Santiago Bernabeu dhe me një fitore sonte, për të prerë biletën për fazën tjetër të Champions League, raporton Gazeta Express.

Lexo Edhe:

FC Sheriff: Athanasiadis; Costanza, Arboleda, Dulanto, Cristiano; Thill, Addo, Adama Traoré, Kolovos, Bruno; y Castañeda.