Reali e nis furishëm, shënon Benzema - Gazeta Express

Futboll

Gazeta Express

22/09/2021 22:17

Reali e nis furishëm, shënon Benzema

Futboll

Gazeta Express

22/09/2021 22:17

Real Madridi i ka shënuar Mallorcas ende pa nisur mirë sfida në Bernabeu.

Në minutën e tretë, Karim Benzema shënoi për 1-0, derisa Reali po sulmon dhe kërkon në vazhdimësi edhe golin e dytë, raporton Express.

Lexo Edhe: