Reali dhe penalltitë, çfarë 'dashurie'! - Gazeta Express

Reali dhe penalltitë, çfarë ‘dashurie’!

Instant

Gazeta Express

10/07/2020 22:57

Është mbyllur pjesa e parë e ndeshjes me Realit dhe Alaves.

Reali po fiton 1-0 pas 45 minutave lojë.

Dhe po, besoni apo, ashtu si në ndeshjet e fundit, edhe këtë sfidë po e fiton me një gol nga pika e bardhë.

Karim Benzema realizoi nga penalltia në minutën e 11’, raporton Gazeta Express.