Real Madridi publikon formacionin zyrtar për finalen e Champions League - Gazeta Express
string(71) "real-madridi-publikon-formacionin-zyrtar-per-finalen-e-champions-league"

Futboll

Gazeta Express

28/05/2022 19:03

Real Madridi publikon formacionin zyrtar për finalen e Champions League

Futboll

Gazeta Express

28/05/2022 19:03

Liverpooli dhe Real Madridi do të takohen sonte në finalen e Ligës së Kampionëve.

Ndeshja mes tyre do të zhvillohet në “Stade de France” nga ora 21:00, shkruan Gazeta Express.

Lexo Edhe:

Real Madridi tashmë e ka publikuar formacionin zyrtar të ndeshjes ndaj Liverpoolit.

Në anën tjetër, Reds ende nuk e kanë publikuar.