Real Madridi kërkon fitore ndaj Osasunas për të mbetur lider, formacionet zyrtare - Gazeta Express
string(80) "real-madridi-kerkon-fitore-ndaj-osasunas-per-te-mbetur-lider-formacionet-zyrtare"

Real Madridi kërkon fitore ndaj Osasunas për të mbetur lider, formacionet zyrtare

Futboll

Gazeta Express

02/10/2022 20:18

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes mes Real Madridit dhe Osasunas, e vlefshme për xhiron e shtatë në La Liga.

Real Madridi kërkon vetëm fitoren për t’u rikthyer në pozitën e parë në tabelë, aty ku momentalisht qëndron Barcelona.

Lexo Edhe:

Në anën tjetër, Osasuna me fitore eventuale do të ngjitej në vendin e pestë, duke e kaluar Atletico Madridin.

Formacionet zyrtare: