Real Madridi i së ardhmes, formacioni i mundshëm me Mbappen lider


Gazeta Express
24 Janar 2020 21:38

Mbappe është dëshira e madhe e Perez, mund t’ia veshë fanellën e bardhë verën e vitit 2020…

Kylian Mbappe është ëndrra e madhe e Real Madridit dhe numrit një të klubit spanjoll, Florentino Perez.

Ka raportime nga më të ndryshmet se Mbappe, verën e vitit 2020, mund ta veshë fanellën e Los Blancos.

Nëse kjo ndodh, ai do të jetë lideri i një skuadre shumë të talentuar të Realit, jo atij të tanishëm, por të Madridit të së ardhmes, shkruan AS, transmeton Gazeta Express.

AS ka bërë dhe formacionin se si mund të duket Reali i së ardhmes:

El posible XI futuro del Real Madrid si llegara Mbappé | Diario AS

Te fundit


Kthehu lart