Reagon Bayerni, Kimmich me gol të mrekullueshëm - Gazeta Express

Sport

Gazeta Express

27/09/2020 16:13

Reagon Bayerni, Kimmich me gol të mrekullueshëm

Sport

Gazeta Express

27/09/2020 16:13

Bayern Munich e ka ngushtuar epërsinë në 2-1 ndaj Hoffenheim.

Mysafirët, që e nisën keq takimin duke pranuar dy gola të shpejtë, tashmë e kanë gjetur rrjetën në këtë takim.

Joshua Kimmich shënoi për Bayernin në minutën e 36’.

Kurse për vendasit shënuan Ermin Bicakcic në minutën e 14’ dhe Munas Dabbur në min 24’, raporton Gazeta Express.