Reagon ashpër Neda: Ky nuk është Big Brother i grave! - Gazeta Express
string(51) "reagon-ashper-neda-ky-nuk-eshte-big-brother-i-grave"

Reagon ashpër Neda: Ky nuk është Big Brother i grave!

Yjet

Gazeta Express

14/03/2024 20:11

Neda Balluku është një prej ish-konkurrenteve të ‘BBA’ e cila krijoi një marrëdhënie brenda formatit dhe tashmë ka krijuar një familje të madhe.

Shpeshherë ajo është parë të jap opinione lidhur me këtë edicion të ‘BBV3’.

Lexo Edhe:

Pas një veprimi tepër të papranueshëm të bërë ditën e sotme, ku Rike i derdhi në kokë panën Eglës, Neda ka marrë shkas dhe nëpërmjet një postimi në Instagram ajo ka reaguar ashpër ndaj banoreve.

‘Ky nuk është Big Brother i grave dhe nuk ka për të qenë kurrë. Sapo ndjen të mbështesësh njërën, të qindtën e sekondit është duke sharë o mut vajzën e radhës!’- ka thënë Neda.