Reagon ashpër Bardhi, kjo është arsyeja - Gazeta Express
string(38) "reagon-ashper-bardhi-kjo-eshte-arsyeja"

Reagon ashpër Bardhi, kjo është arsyeja

Yjet

Gazeta Express

12/04/2024 19:35

Artisti, Bardhi ka reaguar ashpër në rrjetin social “Instagram” lidhur me disa lajme që kanë qarkulluar në media që nga dita e djeshme.

Në disa media doli lajme se ai ka ndrruar menaxhment pasiqë ai kishte publikuar në story një numer kontakti për marketing.

Lexo Edhe:

Bardhi shkroi në “Instagram” është nën menaxhimin e Jetmir Agajt dhe se do të vazhdoj të jetë nën umbrellen e SBS Entertaiment.

“Portale dhe media te dashura ju lutem mos bëni shpifje. Unë vazhdoj menaxhmentin tim me Jetmir Agaj dhe SBS Entertainment dhe ju lutem mos të përmendet me emri im në laime të tilla! Është hera e fundit që deklarohem lidhur me këtë teme. Jam dhe do vazhdoj të jem pjese e @sbsmusicent”. Po ashtu, ka njoftuar se së shpejti do të publikoi këngën e re dhe projektet e reja nuk do të ndalen në ketë sezon”./Express