Reagojnë nga OIK: Ukella ishte pjesë e Odës, u vra mizorisht - Gazeta Express
string(58) "reagojne-nga-oik-ukella-ishte-pjese-e-odes-u-vra-mizorisht"

Reagojnë nga OIK: Ukella ishte pjesë e Odës, u vra mizorisht

Lajme

Gazeta Express

16/04/2024 13:01

Oda e infermierëve, mamive dhe profesionistëve tjerë shëndetësorë kanë reaguar për vrasjen e Gjyljeta Ukella, anëtares së kësaj ode, shkruan Gazeta Express.

“OIK reagon ashpër ndaj këtij krimi makabër brenda familjes, që ka goditur jetën e Gjyljetës. Krime të tilla duhet të dënohen dhe vrasësit të marrin dënimin e merituar. Familjes dhe kolegëve të të ndjerës iu shprehim ngushëllimet më të sinqerta!”, thuhet në reagimin e tyre. /Express/

Lexo Edhe: