Reagimi i Rihannas pas vdekjes tragjike të Kobe Bryant - Gazeta Express

Ballina

Gazeta Express

29/01/2020 10:12

Me i fundit

Reagimi i Rihannas pas vdekjes tragjike të Kobe Bryant

Ballina

Gazeta Express

29/01/2020 10:12

Superylli i muzikës pop, Rihanna, ka shprehur ngushëllimet e saj për familjen e legjendës së Lakers, Kobe Bryant, dhe për të gjithë viktimat që u përplasën me helikopter të dielën në mëngjes.

Përmes Instagramit, Rihanna – si shumë nga fansat e Kobe – ende nuk po arrin të besojë për këtë që ndodhi.

Ajo publikoi një imazh të Bryant dhe vajzës së tij, Gianna, në natën kur Lakers fituan finalen e NBA në vitin 2009.