Reagimi i Efit kur sheh Oltën duke qarë pas eliminimit të Amosit nga BB VIP Albania - Gazeta Express
string(83) "reagimi-i-efit-kur-sheh-olten-duke-qare-pas-eliminimit-te-amosit-nga-bb-vip-albania"

Reagimi i Efit kur sheh Oltën duke qarë pas eliminimit të Amosit nga BB VIP Albania

Rozë

Gazeta Express

08/02/2023 13:26

Efi Dhedhes është banorja që shkaktoi zhurmë të madhe në publik me daljen nga Big Brother VIP Albania javën e kaluar.

Kjo pasi u hap një televotim brenda spektaklit dhe Dea Mishel ishte ajo që do të nominonte tre banorë.

Lexo Edhe:

Në këtë mes ajo zgjodhi Luiz Ejllin, Efi Dhedhes si dhe Kiara Titon, ku mes tyre u largua ish-konkurrentja e “Përputhen”.

Ndërkohë, në spektaklin e së martës nga BBVA u eliminua Amos Zaharia që flitej se është pjesë e grupit të Olta Gixharit.

Kjo e fundit në momentin që doli filloi të qante me dënesë dhe kjo gjë bëri që të ketë reagime nga të gjithë në studio, e një i tillë nuk mungoi as nga Efi.

Dhedhes nuk ndalonte së qeshuri kur pa Oltën duke qarë.