Reagimi i Bora Zemanit kur i këndohet në ditëlindje kënga që ia dedikoi Donaldi asaj - Gazeta Express

Rozë

Gazeta Express

14/01/2022 12:33

Reagimi i Bora Zemanit kur i këndohet në ditëlindje kënga që ia dedikoi Donaldi asaj

Rozë

Gazeta Express

14/01/2022 12:33

Bora Zemani të enjten ka organizuar një festë për ditëlindjen e saj të 30-të.

Pjesëmarrës në këtë ndejë ka qenë shoqëria e ngushtë e saj, teksa për atmosferën është përkujdesur grupi Threedots, të cilët kanë interpretuar këngë të ndryshme gjatë mbrëmjes, shkruan Gazeta Express.

Lexo Edhe:

Ata për Borën kënduan edhe këngën “TL” që është një dedikim për të nga ish-i dashuri Donald Veshaj.

Bora duket se është kënaqur dhe e ka shijuar atmosferën nën ritmin e kësaj kënge.

Dyshja kanë qenë shumë të komentuar në media, veçanërisht pas takimit të tyre në spektaklin Big Brother VIP, ku dhuruan një puthje publike dhe dhanë shenja të një rikthimi të mundshëm me njëri-tjetrin.

Mirëpo një gjë e tillë nuk ndodhi, pasi Donaldi ka krijuar një lidhje tjetër brenda shtëpisë së BBV, me këngëtaren nga Kosova, Beatrix Ramosaj. /Express/