Reagimi i banorëve kur kuptojnë se në vend të Donaldit ka hyrë Romeo - Gazeta Express

Rozë

Gazeta Express

08/12/2021 7:26

Reagimi i banorëve kur kuptojnë se në vend të Donaldit ka hyrë Romeo

Rozë

Gazeta Express

08/12/2021 7:26

Dy vëllezërit binjakë, Donald dhe Romeo Veshaj, kanë ndërruar mbrëmë vendet në Big Brother VIP.

Pas surprizës që iu bë Donaldit, dy vëllezërit kanë ndërruar veshjet.

Lexo Edhe:

Në një moment, Arbana i ka thënë Romeos që ë futet në sallon tek banorët, por që në fakt nuk e dalloi asnjëri.

Ai ulet pranë Beatrixës e cila i thotë më trego çfarë ndodhi në dhomën e rrëfimit, e mos më fut tmerrin.

Por nuk vonon shumë dhe Einxhel është ajo e cila i thotë se ky nuk është Donaldi derisa banorët shpërthejnë në të qeshura.