Reagimi epik i Rita Orës kur shfaqet foto e Gjokoviqit - Gazeta Express
string(54) "reagimi-epik-i-rita-ores-kur-shfaqet-foto-e-gjokoviqit"

Reagimi epik i Rita Orës kur shfaqet foto e Gjokoviqit

Yjet

Gazeta Express

14/07/2023 23:31

Rita Ora sot ka publikuar albumin e saj më të ri dhe deri me tani është duke shkuar shumë mirë

Ajo është në vendin e dytë në Spotify dhe iTunes derisa suksesi është duke vazhduar prej që ajo sot e hodhi këtë album në shitje, i cili titullohet “You, and I”.  

Lexo Edhe:

Por, derisa ajo tregonte për reklamat e albumit të saj të ri dhe vendet që shfaqeshin në një moment ajo është para një billboard.

Gjatë ndërrimit të reklamave shfaqet edhe tenisti serb Novak Gjokoviq derisa Rita bënë një reagim epik, sa interesant edhe qesharak. /GazetaExpress/