Rashica starton për Norwich City, Broja nga minuta e parë për Southamptonin - Gazeta Express

Sport

Gazeta Express

15/01/2022 15:08

Rashica starton për Norwich City, Broja nga minuta e parë për Southamptonin

Sport

Gazeta Express

15/01/2022 15:08

Janë publikuar formacionet për sfidat mes Norëich e Everton dhe Southampton e Wolves.

Milot Rashica starton nga minuta e parë për Norwichin kundër Evertonit, me shpresën se do të gjejë sërish rrjetën, pasi ia bëri sefte në Premierligë xhiron e kaluar.

Lexo Edhe:

Një tjetër shqiptar nga ora 16:00 do të zbresë sonte në fushë.

Bëhet fjalë për Armando Brojën që po shkëlqen me Southamotonin.

Ai luan nga minuta e parë ne sfidën kundër Wolves, raporton Gazeta Express.