Rashford në stol, Pogba kapiten – formacionet - Gazeta Express

Futboll

Gazeta Express

15/04/2021 20:00

Rashford në stol, Pogba kapiten – formacionet

Futboll

Gazeta Express

15/04/2021 20:00

Janë publikuar formacionet për sfidën mes Manchester United dhe Granadës.

Manchester Unitedi e mposhti 2-0 në udhëtim në sfidën e parë Granadën dhe është me një këmbë në gjysmëfinale tashmë, raporton Gazeta Express.

Manchester United:

Granada: