Raportohet për bastisje në Lagjen e Spitalit - Gazeta Express
string(44) "raportohet-per-bastisje-ne-lagjen-e-spitalit"

Raportohet për bastisje në Lagjen e Spitalit

Lajme

Gazeta Express

19/09/2023 8:39

Një bastisje është duke ndodhur në Lagjën e Spitalit në Prishtinë.

Burime të Paparacit kanë treguar se bastisja është duke ndodhur në afërsi të shkollës “Pavarësia” në këtë lagje, duke thënë se vendngjarje janë dy makina civile dhe dy të tjera të Njësisë Speciale.

Lexo Edhe:

Sipas videove vërehet se një person është arrestuar.