Raportohet për aksident të rëndë në Podujevë - Gazeta Express
string(44) "raportohet-per-aksident-te-rende-ne-podujeve"

Raportohet për aksident të rëndë në Podujevë

Lajme

Gazeta Express

17/06/2024 23:29

Llapi.info raportoi më herët për një aksident që ka ndodhur në fshatin Gllamnik të Podujevës.

Katër persona kanë mbetur të lënduar nga ky aksident – përfshirë dy këmbësorë.

Lexo Edhe:

Të lënduarit janë duke marrë trajtim në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës (QKUK).

Aksidenti ndodhi mes dy vetura dhe si pasojë e goditjes mes tyre u goditën edhe dy kalimtarë rasti./Llapi.info/