Ramiz Lladrovci ende i shtrirë në QKUK, kjo është gjendja e tij - Gazeta Express

Ramiz Lladrovci ende i shtrirë në QKUK, kjo është gjendja e tij

Lajme

Gazeta Express

13/08/2020 9:59

Kryetari i Drenasit, Ramiz Lladrovci, po kalon nëpër ditët e virusit korona.

Ai është shtruar në spital para disa ditësh dhe vazhdon të jetë ende i shtrirë në QKUK, derisa të ketë rimëkëmbje të plotë.

Gjendja e tij shëndetësore është e mirë, teksa pritet të qëndrojë edhe për disa ditë, tha për DrenicaSot, drejtori i Shëndetësisë në Drenas, Arsim Haxhiu.

Kujtojmë se Lladrovci javë më parë u infektua me koronavirus.