Ramabaja përplaset me Fatmir Shehollin dhe ndërpren lidhjen gjatë intervistës: Propagandist i Serbisë - Gazeta Express
string(98) "ramabaja-perplaset-me-fatmir-shehollin-dhe-nderpren-lidhjen-gjate-intervistes-propagandistiserbise"

Ramabaja përplaset me Fatmir Shehollin dhe ndërpren lidhjen gjatë intervistës: Propagandist i Serbisë

Lajme

Gazeta Express

19/09/2023 19:31

Debati në mes të analistit Sadri Ramabaja dhe Fatmir Shehollit ka eskaluar duke e akuzuar njëri tjetrin.

Kjo ka ndodhur në “Euronews albania”, teksa përmes lidhjes virutale janë ftuar për të diskutuar për zhvillimet e fundit në Kosovë.

Lexo Edhe:

Gjatë emisionit Ramabaja e akuzoi Shehollin që po bën propagandë, pasi debati vazhdoi, Ramabaja tha se “Sheholli nuk është analist por propagandist i Serbisë”.

Më pas Sheholli buzëqeshi dhe i tha Ramabajës se ai është “ishte propagandist i Jugosllavisë”. /Gazeta Express

Momenti kur Ramabaja lëshon studion në Euronews (minuta 09:45):