Rama nuk flet për sulmin ndaj Berishës para liderëve të BE: E kam dhënë përgjigjen time - Gazeta Express
string(86) "rama-nuk-flet-per-sulmin-ndaj-berishes-para-lidereve-te-be-e-kam-dhene-pergjigjen-time"

Shqiperi

Gazeta Express

06/12/2022 17:06

Rama nuk flet për sulmin ndaj Berishës para liderëve të BE: E kam dhënë përgjigjen time

Shqiperi

Gazeta Express

06/12/2022 17:06

Në konferencën e përbashkët me liderët e BE-së, kryeministri Rama shmangu komentet për sulmin fizik ndaj kreut të PD-së Sali Berisha në nisje të protestës së opozitës.

Ai tha se i qëndron deklaratës që ka bërë për mediat dhe se nuk ka asgjë për të shtuar.

Lexo Edhe:

“Përgjigjen time të qartë e kam dhënë prej një ore, nuk kam asgjë për ti shtuar. Është në faqen e internetit të qeverisë.”, tha Rama.