Rama në Dortmund për ndeshjen Itali - Shqipëri, takon shqiptarët në restorantin më të mirë - Gazeta Express
string(87) "rama-ne-dortmund-per-ndeshjen-itali-shqiperi-takon-shqiptaret-ne-restorantin-me-te-mire"

Shqiperi

Gazeta Express

15/06/2024 14:16

Rama në Dortmund për ndeshjen Itali – Shqipëri, takon shqiptarët në restorantin më të mirë

Shqiperi

Gazeta Express

15/06/2024 14:16

Kryeministri Edi Rama ka shkuar në Gjermani  për të ndjekur nga afër ndeshjen Itali – Shqipëri e vlefshme për kampionatin Europian Gjermani 2024.

Orët para ndeshjes kreu i qeverisë  ka shkuar në një lokal që e preferojnë gjermanët,  por që rezulton se pronar është një shqiptar.

Lexo Edhe:

“Kur të thotë gjermani aty hahet më mirë në rrugën kryesore të qytetit dhe ti shkon e gjen shqipet’ shkruan Rama.