Rama jep detajet për takimin e dytë me diasporën - Gazeta Express
string(48) "rama-jep-detajet-per-takimin-e-dyte-me-diasporen"

Ballina

Gazeta Express

20/05/2024 17:16

Rama jep detajet për takimin e dytë me diasporën

Ballina

Gazeta Express

20/05/2024 17:16

Në Milano do të jetë takimi i radhës i Kryeministrit Edi Rama me diasporën.Nëpërmjet një postimi në rrjetet e tij sociale Rama shkruan se takimi me shqiptarët në Itali do të mbahet më 26 maj në orën 11:00 në Milano.Ky takim vjen pak ditë pas atij të zhvilluar në shtetin grek, ku Rama u prit nga shqiptarë të cilët jetojnë në shtetin helen dhe shqiptarë të nisur me autobuza nga Shqipëria.

Lexo Edhe: