Rama ftesë qytetarëve: Aplikoni për të qenë deputet i PS - Gazeta Express

Rama ftesë qytetarëve: Aplikoni për të qenë deputet i PS

Shqiperi

Gazeta Express

18/10/2020 10:36

Kryeministri Rama i është drejtuar me një ftesë qytetarëve të cilët kërkojnë t’i hyjnë politikës dhe duan të garojnë për deputet në zgjedhjet e ardhshme të 25 prillit.

Platforma e aplikimit është deputetiqeduam.ps.al.

“Mirëmëngjesi dhe me këtë ftesë për këdo që ka ambicien e kurajon për ta provuar veten në të përpjetën e politikës, me mua dhe Partinë Socialiste, ju uroj të dielë të mbarë”, shkruan Rama.