Ra aksidentalisht në pus, humb jetën 66-vjeçari në Durrës - Gazeta Express
string(56) "ra-aksidentalisht-ne-pus-humb-jeten-66-vjecari-ne-durres"

Ra aksidentalisht në pus, humb jetën 66-vjeçari në Durrës

Shqiperi

Gazeta Express

19/06/2024 22:26

Mbrëmjen e sotme rreth orës 20:15, në Hamallaj, Durrës, 66-vjeçari O. P., duke pastruar pusin e ujit në banesën e tij, dyshohet se aksidentalisht ka rrëshkitur dhe ka rënë në brendësi të pusit dhe për pasojë ka humbur jetën.

Grupi hetimor nën drejtimin e Prokurorisë ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Lexo Edhe: