Qytetarit i ngordhin tre qenë brenda ditës, thotë se u helmuan - Gazeta Express

Qytetarit i ngordhin tre qenë brenda ditës, thotë se u helmuan

Lajme

Gazeta Express

15/04/2021 16:58

Disa qenë dyshohet se janë helmuar sot në Prishtinë, raporton Gazeta Express.

Një qytetarë nga Prishtina ka raportuar se tre qenë të tij kanë ngordhur sot pasi janë helmuar nga dikush.

“ Tre engjëjt e mi shkuan në parajsë! A ti dorë e njeriut që i helmove dhe i vrave…të dalt shpirti si i këtyre”, ka shkruar ai në rrjetin e tij social Facebook.

TRE ENGJUJT E MI SHKUAN NE PARAJSE! A ti dore njeriu qe i helmove dhe i vrave… te dalt shpirti si i ketyre

Posted by Ilir Berisha on Thursday, April 15, 2021