Qentë e rrugës kafshojnë për vdekje beben në spital


Gazeta Express
15 Janar 2020 9:25

Një rast shokues u regjistrua në veri të Indisë. Në rajonin Farrukhabad, qentë e rrugës u futën në një sital privat.

Përmes një dritareje, ata u futën në sallën e operacionit dhe sulmuan aty një bebe, e cila kishte tri orë që kishte lindur.

Bebja humbi jetën nga kafshimet.

Një hetues tha se fëmija kishte plagë kudo në trup.

Hetimet kanë nisur dhe disa punonjës të spitalit pritet të paditen.

Te fundit


Kthehu lart