Qeni që ecën nëpër kuzhinë me këmbët e pasme bëhet hit në internet - Gazeta Express
string(66) "qeni-qe-ecen-neper-kuzhine-me-kembet-e-pasme-behet-hit-ne-internet"

Qeni që ecën nëpër kuzhinë me këmbët e pasme bëhet hit në internet

Fun

Gazeta Express

12/11/2021 23:37

Njerëzit nuk mund të ndalojnë së qeshuri me një qen që ecën nëpër kuzhinë me këmbët e pasme.

Qeni Nala pëlqen të eksplorojë shtëpinë e pronares së saj Kassondra. Ai madje shikon në vende që nuk duhet, si shembull, tavolinat e kuzhinës.

Lexo Edhe:

Kohët e fundit Kassondra e kapi Nalun duke qëndruar në këmbët e pasme mbi lavaman.

“Më falni, i lani enët? Shpresoj t’i lani enët”, i tha ajo qenit, i cili e shikoi i hutuar.

Për habinë e saj, Nala sapo u kthye dhe shkoi në anën tjetër të kuzhinës me këmbët e pasme, duke e bërë të qartë se nuk kishte ndërmend të ndihmonte në punët e shtëpisë.

@kassimarie83

“Hell no, I’m not doing your dishes!” #doodle #weirdpets #dog #reincarnation #peopledog #caught

♬ original sound – Kassondra M. Van Wyk