"Qëndro e fortë dashuria ime", Donaldi ka disa fjalë për Beatrix - Gazeta Express
string(61) "qendro-e-forte-dashuria-ime-donaldi-ka-disa-fjale-per-beatrix"

“Qëndro e fortë dashuria ime”, Donaldi ka disa fjalë për Beatrix

Rozë

Gazeta Express

25/01/2022 14:30

Që pas daljes nga shtëpia e Big Brother VIP, u raportua se këngëtarja Beatrix Ramosaj nuk ka qenë në gjendje të mirë emocionale.

Një moment të tillë brenda shtëpisë po e përjeton edhe i dashuri i saj, aktori Donald Veshaj.

Lexo Edhe:

Ky i fundit ka qenë tejet i shqetësuar gjatë këtyre ditëve për atë se si është këngëtarja jashtë, si po ndihet dhe si mund ta ketë parë gjithë situatën midis tyre.

E sot në Instagramin e Donaldit, i cili menaxhohet nga vëllai i tij Romeo i është dhënë mbështetje Trixës.

“Që ta shohësh ylberin duhet të presësh shiun Beatrix Ramosaj. Qëndro e fortë dashuria ime”, thuhet në postim.