"Puthja me helm", Bled Mane publikon foton duke e puthur Olta - Gazeta Express
string(58) "puthja-me-helm-bled-mane-publikon-foton-duke-e-puthur-olta"

“Puthja me helm”, Bled Mane publikon foton duke e puthur Olta

Rozë

Gazeta Express

23/03/2023 21:25

Edhe pse zgjati pak aventura e tij në Big brother Vip, Bledi Mane vijon të jetë po aq thumbuas sa edhe brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri.

Mane ka publikuar një foto “nostalgjike” në momentet kur ndodhej brenda shtëpisë, ku ka qenë momenti kur Olta ishte duke eputhur në ballë.

Lexo Edhe:

Por përpos fotos që s’a asgjë të keqe madje duket tejet miqësore, Bledi ka dhe një mesazh “helmues” po aq sa foto të cilën Mane e konsideron si “puthja helmuese”.

Në postimin e tij në instagram, Mane shkruan se pavarësisht se Olta ka intelekt poshtë mesataresh ajo dhe Luizi sipas tij duhet të dalin në fnale të Big Brother.

“PUTHJA “ME HELM”/ E ëmbël, e sinqertë, miqësore, shembullore. I ka inat dallaveret, intrigat, nominimet. Naive dhe rob i drejtë. Çfarë ka ndaj teje ta thotë mbrapa krahëve me sinqeritet…

Pavarësisht ironisë time në këtë përshkrim, Olta Gixhari m(me intelektin poshtë mesatares bazike) mbahet lojtare e fortë brenda shtëpisë. Bashkë me Luizin i dua në finale!”, shkruan Bledi.