“Puthja e famshme”, vëllai i Donaldit bën humor me sjelljen e tyre - Gazeta Express

“Puthja e famshme”, vëllai i Donaldit bën humor me sjelljen e tyre

Rozë

Gazeta Express

21/11/2021 14:38

Takimi romantik mes Donald Veshaj dhe Bora Zemanit ka qenë ndër më të përfolurit kohëve të fundit.

Dyshja ishin të lidhur prej vitesh, por të ndarë që prej gjashtë muajsh, ndërsa ri-ndezën romancën e tyre pas hyrjes së Donaldit në shtëpinë e famshme të Big Brother VIP.

Lexo Edhe:

Duke marr vëmendjen e të gjithëve, takimi mes tyre po vazhdon të komentohet, ndërsa puthja mes tyre ishte momenti kulminant.

Këtë skenë e ka risjell vëllain binjak i aktorit, Rome Veshja, i cili i ftuar në emisionin e humorit “Portokalli”, bashkë me aktorin Salsano Rrapi rikrijuan momentin.

Video e publikuar në llogarinë e Instagramit nga Romeo, mori komentet të shumta dhe u prit mirë nga fansat e tyre.

Foto: Romeo Veshaj/Instagram

Në anën tjetër, mbrëmë (20 nëntor), gjatë një debati me banorët e shtëpisë, Donaldi u shpreh se nuk është i lidhur, pasi ka shumë gjëra për të sqaruar me prezantuesen pasi të dal nga BBV. /Telegrafi/