"Punoni, 20 orë n'ditë punoj", Petrit Kllokoqi tregon çelësin e suksesit të tij dhe ka këtë këshillë për krejt të rinjtë - Gazeta Express
string(115) "punoni-20-ore-ndite-punoj-petrit-kllokoqi-tregon-celesin-e-suksesit-te-tij-dhe-ka-kete-keshille-per-krejt-te-rinjte"

Rozë

Gazeta Express

21/06/2024 22:12

“Punoni, 20 orë n’ditë punoj”, Petrit Kllokoqi tregon çelësin e suksesit të tij dhe ka këtë këshillë për krejt të rinjtë

Rozë

Gazeta Express

21/06/2024 22:12

Kryetari i Shoqatës së Gastronomëve të Kosovë, Petrit Kllokoqi, së fundmi ka qenë i ftuar në emisionin e pasditës në T7, “Canapé”.

Gjatë kësaj interviste të moderuar nga Shpend Lipa, Kllokoqi rrëfeu shumë çka nga jeta profesionale.

Lexo Edhe:

Ai po ashtu foli edhe rreth jetës së natës në Prishtinë, po ashtu edhe rreth shumë bizneseve që udhëheq.

Ndër të tjera dha shumë këshilla për të rinjtë.

“Punoni sa më shumë, unë punojë ka 20 orë në ditë, kam shumë bashkëpuntor se as punëtor smundem me iu thon se na bashkëpunojna”, tha Kllokoqi në T7.

Se cili ka qenë çelësi i suksesit të tij dhe çfarë këshilla dha për të rinjtë e mësoni duke klikuar në videon e mëposhtme. /GazetaExpress/.